Bardzo długo zastanawiałem się nad własnym interesem. Pewnego dnia postanowiłem założyć coś zupełnie swojego. Na dodatek miałem naprawdę bardzo dużą gotówkę. Chciałem stworzyć coś co przynosiłoby mi zyski. Bardzo długo analizowałem rynek pracy.

Szyldy podświetlane z Krakowa były dobrą reklamą

szyldy podświetlane KrakówOstatecznie zdecydowałem się na ogromną inwestycję. Były to agencje reklamowe na terenie Krakowa. Tam ulokowałem wszystkie swoje oszczędności. Oczywiście miałem w tym wszystkim dobrego wspólnika. Był to mój brat dla którego reklama była całym życiem. To tak naprawdę za jego namową zdecydowałem się ta na branżę. On miał bardzo duże doświadczenie i wiedział czym zachęcić i jak promować przedsiębiorstwa. Mogłem mu ufać. Największą popularność zdobyliśmy po pracowitych pięciu latach przebywania na rynku. W tym czasie zdobyłem wielu wykwalifikowanych pracowników. Bardzo długo otwierałem rekrutację. Na szczęście dysponowałem odpowiednimi ludźmi, którzy znali się na swojej pracy. Dzięki temu wszystkie nasze realizacje były wykonywane na czas. Również pojawiło się u nas oklejanie samochodów. Większe korporacje, które posiadały auta służbowe chciały mieć na nich swoje logo. My umożliwialiśmy im właśnie taką możliwość. Również zacząłem wymyślać lepsze sposoby na dobrą reklamę. Jednym z nich były szyldy podświetlane Kraków. Nasi informatycy stwarzali zawsze innowacyjną reklamę z indywidualną grafiką dostosowaną do branży odpowiedniej firmy. Również zaczęliśmy pozycjonować strony internetowe. Nasze szyldy reklamowe zyskiwały z czasem coraz większą popularność. Również chciałem z czasem dotrzeć do innych miast.

Zatrudniałem coraz lepszych fachowców. Mój brat dzięki mnie zdobył znacznie bogatsze doświadczenie zawodowe. Na szczęście on zawsze sprawował nad wszystkim odpowiedni nadzór. To mnie uspokajało. Kluczem do naszego sukcesu była wielka kreatywność.