W kontekście gadżetów reklamowych więcej uwagi poświęca się tym produktom, które rozdaje się klientom. Mogą to być torby z logo firmy, krówki z nadrukiem na opakowaniu, czy też breloczki do kluczy. Klienci wtedy chętniej podchodzą do stoiska firmowego na targach, dzięki prezentom będą mieli miłe skojarzenia z daną firmą. Z pewnością w takie artykuły powinien zainwestować każdy przedsiębiorca. Jednak nie można zapominać o samych pracownikach biurowych.

Artykuły biurowe z logiem firmy

artykuły biurowe Do siedziby firmy też można kupić różne gadżety z logo i napisami, które będą nie tylko estetyczne, ale też bardzo przydatne. Przykładem mogą tu być segregatory, czy teczki skoroszytowe we Wrocławiu lub innym mieście. Służą one do przechowywania dokumentów. Można je włożyć do teczki i posegregować np. na teczki z umowami pracowników, z dokumentami rozliczeniowymi, z fakturami. Do segregatorów można wkładać dokumenty ,,luzem” jeśli mają one dziurki po bokach, jak również schować je do koszulek i tak wpiąć do środka. Teczki są oczywiście tańszym rozwiązaniem. Mogą być zapinane na rzep lub na gumkę. Segregator ma tylko klapkę z góry, nie zamyka się kompletnie.

gadżet w biurzeKolejny produkt to notesy. Każdy pracownik musi czasem coś szybko zapisać na kartce np. podczas rozmowy z klientem. Żółte samoprzylepne karteczki mogą się gdzieś zapodziać. Pisanie na starej gazecie jest niepolecane, bo później się ją wyrzuci i zapisane informacje nam umkną. Z kolei na kalendarzu nie da się zapisać wiele więcej niż np. czyjeś imię i godzinę spotkania. Notes z firmowym logo na okładce wygląda bardzo profesjonalnie. Może być w kratkę, w linię, czy gładki, zależnie od preferencji. W biurze nie może zabraknąć też dużej ilości długopisów. Na nich można też umieścić nazwę firmy. Najtańsze są długopisy plastikowe. Maja najczęściej zatyczki, które z czasem często się wyginaja lub gubią. Lepsze są długopisy metalowe z wysuwanym na klik wkładem. Sa one solidniejsze i bardziej eleganckie. Warto rozważyć także długopisy papierowe. Wbrew pozorom nie są to twory jednorazowe, które się zgniotą czy rozerwą. Można je śmiało uzytkować przez dlugi czas. W dodatku są ekologiczne, a na aspekty środowiskowe zwraca uwage wielu przedsiębiorców.

Podsumowując, jest wiele przydatnych gadżetów które uprzyjemnią i ułatwią pracę biurową. Teczki, segregatory, notesy, czy długopisy to tylko niektóre z nich. Można też kupić kubki z logo dla pracowników, podkładki pod myszki komputerowe, czy też ścienne kalendarze wiszące. Na pewno każda z tych opcji zostanie doceniona przez osoby zatrudnione w danym przedsiębiorstwie.