Właściciele dużych firm zazwyczaj posiadają flotę samochodów służbowych, z których korzystają pracownicy na wysokich stanowiskach oraz oni sami. Dlatego świetnym pomysłem jest utworzenie prostych reklam w postaci naklejek na samochód, które przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii nie pozostawiają śladów na oryginalnym lakierze.

Oklejanie auta firmowego

oklejaniePoza tym oklejenie całego samochodu specjalistyczną folią może również zadbać o ochronę standardowego koloru pokrywając go folią o innym kolorze. W ten sposób po zdjęciu auto nadal będzie posiadało lakier w nienaruszonym stanie. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, gdzie samochody są często nadmiernie eksploatowane. Parkingowe rysy oraz utrata blasku przez słońce to tylko dwie z wielu rzeczy niszczące właściwości lakieru. Zdecydowanie się na oklejanie w Szczecinie jest gwarancją dobrej inwestycji w samochody firmowe. Bez względu na to czy będzie to tylko częściowa folia reklamująca firmę, czy całościowe pokrywanie karoserii folią w innym kolorze – zawsze oryginalna farba pozostaje bez najmniejszego uszkodzenia. Potrzebny do tego jest specjalistyczny sprzęt oraz wysokiej jakości materiały, do których dostęp w Szczecinie jest ułatwiony. Tamtejsi klienci są zawsze zadowoleni z wykonywanych usług, ponieważ folia jest nie do ściągnięcia. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a nawet światło słoneczne przez co cały czas wygląda tak samo efektownie.

oklejanieCena wykonania takiej usługi zależna jest od wielkości samochodu, ilości zużytej folii oraz skomplikowania kształtów. Podstawowe oklejenie pojazdu w całości w jednym kolorze na pewno będzie zdecydowanie tańsze, niż wycinanie wzorów z logiem firmy. Jest to jednak świetna forma reklamy, która promuje firmę w każdym rejonie kraju. Poza tworzeniem folii z grafikami można zdecydować się na oklejenie pojazdu folią bezbarwną, której zadaniem jest ochrona oryginalnego lakieru, co przydaje się w dużych firmach. Zdecydowanie taniej wyjdzie wyklejenie samochodu, niż późniejsze malowanie uszkodzonych elementów. Nowoczesne firmy dbają o to, aby budować wizerunek marki na każdym kroku. Zadbane samochody zdecydowanie lepiej wyglądają w oczach klientów, niż porysowane i zdezelowane.

Aby więc je odnowić warto zainwestować w oklejanie trwałą folią, która nie pozostawia żadnych śladów na oryginalnym lakierze. Profesjonaliści posiadają specjalny sprzęt, który pozwoli im precyzyjnie wyciąć nawet najbardziej skomplikowane kształty. Dzięki temu firmy mogą posiadać na swoich samochodach zarówno napisy, jak i logo.