Czym są gadżety reklamowe wie zapewne każdy z nas gdyż ze wszystkich stron jesteśmy nimi atakowani. Zadko się już zdarza abyśmy korzystając z usług jakiegoś przedsiębiorstwa nie dostali chociaż długopisu reklamowego z logiem firmy.

Gadżety z nadrukiem pełnią ważna rolę w firmie

gadżety z nadrukiemKoniec roku oraz początek nowego to także czas kiedy zasypywani jesteśmy na przykład kalendarzami noworocznymi z logiem konkretnego przedsiębiorstwa. Czy jednak w obliczy wszędobylskich długopisów reklamowych oraz innych gadżetów z nadrukiem firmy cze coraz popularniejszych eko gadżetów, mających pokazać troskę przedsiębiorstwa o ekologie spełniają one jeszcze swoja funkcję. Jak się okazuje tak. Co prawda marketingowcy przyzwyczaili nas darmowych niewielkich prezentów więc z każdym rokiem muszą się starać bardziej i prezenty muszą być coraz bardziej wymyślne, jednakże ich działanie nadal jest skuteczne. Pomijając przyzwyczajenie oraz fakt, że gadżety reklamowe mają zazwyczaj niewielką wartość cały czas Polacy lubią je dostawać. I o to właśnie chodzi marketingowcom, korzystając z darmowych gadżetów promocyjnych robimy reklamę przedsiębiorstwu, którego logo się na nim znajduje. Jak się jednak tak zastanowić to wszystkie te darmowe gadżety z nadrukiem zbierane przez cały rok, mogą mieć nawet całkiem sporą wartość – ostatnio obserwowałam to w swoim domu – około dwudziesty najróżniejszych długopisów reklamowych – każdy z innym logiem, dwa kalendarze, jakieś koszulki (do chodzenia wyłącznie w domu, ale zawsze) oraz czapeczki.

Nie mówiąc już o skoroszytach i na przykład zeszycie do zapisywania postępów w ćwiczeniach, który dostałam na jakiejś akcji promocyjnej jednej z siłowni. Nie są to oczywiście rzeczy pierwszej potrzeby ale dobrze jest mieć je w domu, zwłaszcza jeżeli były darmowymi gadżetami promocyjnymi.