Zarówno w dużych, jak i małych miastach odpowiednia reklama jest bardzo ważna dla dobrego prosperowania biznesu. Oprócz marketingu telewizyjnego i internetowego, warto zainwestować w reklamę stacjonarną w samym mieście, jak np. billboardy czy świecące kasetony. Takie banery informacyjno-reklamowe z pewnością zwrócą uwagę przechodniów.

Tanie kasetony jako reklama firmy

tanie kasetonyOtwierając nowy biznes, należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią reklamę. Ma ona nie tylko informować potencjalnych klientów o nowym miejscu, ale także zachęcać do odwiedzin. Dlatego ważne jest, by reklama wyróżniała się spośród innych — tylko w ten sposób skupi uwagę przechodniów, wybijając się na tle konkurencji. Reklama powinna być przede wszystkim dobrze widoczna. Doskonałym pomysłem jest zainwestowanie w oświetlony billboard lub świecący kaseton, który będzie przyciągał uwagę zarówno za dnia, jak i w nocy. Dobrze oświetlona reklama jest ważna zwłaszcza dla miejsc, które są czynne całą dobę, na przykład klubów, sklepów monopolowych, hoteli, czy aptek. Jak wiadomo, sam start biznesu bywa trudny, dlatego na początek warto zainwestować w solidne tanie kasetony reklamowe. Wykonane z pleksi dosyć trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, przez co doskonale nadają się zarówno jako reklama wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Ich zaletą jest również niewielka waga, dzięki czemu zawieszenie reklamy nawet na mało solidnej ścianie nie będzie problemem. Bezpośrednio od producenta można zamówić kaseton wykonany w całości z pleksi lub z aluminiowym obramowaniem.

tanie kasetonyOba modele wyglądają bardzo elegancko i profesjonalnie. Kaseton bez aluminiowego obramowania świeci w całości — zarówno od frontu, jak i boki. Kupno kasetonu w aluminiowym obramowaniu wychodzi nieco ekonomiczniej, jednak aluminium tłumi światło po bokach. W ofercie sklepów dostępne są zarówno kasetony monochromatyczne, jak i wielokolorowe. Moduł LED umieszczony w kasetonach zapewnia bardzo długi czas świecenia reklamy, a ponadto jest energooszczędny. Atut ten jest szczególnie doceniany przez firmy dopiero wchodzące na rynek, a także dbające o ekologię. Nieco droższe, ale trwalsze są kasetony wykonane z dibondu — polecane są zwłaszcza firmom, które mają już dość pewne miejsce na rynku. Otwarcie nowego biznesu jest bardzo trudne w obecnych czasach.

Wybicie się ponad konkurencję jest nie lada wyzwaniem dla nowych firm. Dlatego na samym początku niezwykle ważna jest odpowiednia reklama, która nie tylko zachęci do odwiedzenia danego miejsca, ale również poinformuje o jego lokalizacji. Duży, świecący nad drzwiami kaseton powinien rzucić się w oczy przechodniom i przynajmniej wzbudzić ich ciekawość.

Źródło danych: https://www.monsterart.pl/