Moja szkoła bardzo często organizowała różne ciekawe wyjazdy. Nie były one zbyt długie jednak zawsze to było coś innego. Pomagało nam to przetrwać ponury okres technikum. Pewnego dnia nasza wychowawczyni przyszła z propozycją, ponieważ pewna agencja reklamowa zaprosiła nas do swojej siedziby w Poznaniu.

Poznańska agencja reklamowa i konkursy dla uczniów

agencja reklamowaCały wyjazd miał trwać dwa dni. Wszyscy byli zachwyceni, ponieważ coś w końcu miało się wydarzyć. Ja spakowałam kanapki i z niecierpliwością czekałam na następny dzień. Mieliśmy mieć nocleg z tanich domkach. Nie było tam luksusowych warunków, ale każdy z nas szybko się odnalazł. Po przybyciu do siedziby firmy zauważyłam, że jest to ogromny budynek wybudowany z czerwonej cegły. Zawsze podobała mi się taka architektura. Oprowadzał nas młody mężczyzna. Na samym początku dowiedzieliśmy się czym jest grafika 3d w reklamie i gdzie najczęściej się ją stosuje. Ten punkt najbardziej przypadł mi do gustu. Wszystko było zorganizowane w formie ćwiczeń. Byliśmy podzieleni na mniejsze grupy. Dzięki temu nie było żadnego hałasu. To mi odpowiadało. Każdy z nas musiał zaprojektować tam własne logo. To była nie zwykła zabawa. Bardzo mile wspominam atmosferę panującą w tamtej sali. Nawet nasi nauczyciele oddali się zabawie. Każdy z nas był bardzo zadowolony. Na końcu panowie z agencja reklamowa poznań wybierali najlepszą pracę. Bez konkurencyjnie wygrała moja przyjaciółka. Ona zawsze miała talent plastyczny. Byłam z niej dumna. W nagrodę dostała wielką mleczną czekoladę. Oczywiście wszystkich poczęstowała. Dzięki tej wycieczce dowiedziałam się jak działają sklepy internetowe. To okazało się bardzo przydatną wiedzą.

Opowiadał nam o tym bardzo popularny grafik, który tworzył strony www dla wielu klientów na terenie Polski. W przyszłości chciałabym pracować w takim miejscu jak to. Tamta firma oferowała szerokie możliwości rozwoju.