Choć wydawać by się mogło, że era ulotek już odchodzi w niepamięć, tak naprawdę o nieskuteczności tej formy reklamy mówią osoby, które stworzyły ulotki niezwracające najmniejszej uwagi potencjalnych klientów. Słaby projekt graficzny i mało chwytliwa treść sprawiają, że ulotki lądują prosto w śmietniku i nawet nie są czytane.

Ulotki wykona agencja reklamowa

projektowanie ulotekDlatego jeżeli zależy nam na tym, aby efekt był zgodny z naszymi oczekiwaniami – a więc aby ulotka spełniła swoją funkcję reklamową, lepiej zdecydujmy się na wsparcie profesjonalistów. Ciekawą opcją jest usługa taka jak projektowanie ulotek w Bydgoszczy. Oferowana jest ona przez sprawdzone agencje reklamowe z tego miasta, które mają już dużą wprawę w tego typu projektach. Dzięki temu zyskujemy pewność, że projekt graficzny ulotki reklamowej będzie całkowicie spełniał nasze oczekiwania. Zazwyczaj wypełnienie jej treścią należy do nas, jeżeli jednak chcemy, możemy skorzystać z usług copywriterów pracujących dla bydgoskich agencji reklamowych. To oni przygotują dla nas tekst, który na pewno będzie chwytliwy i zwróci uwagę potencjalnych klientów. Ulotka reklamowa to nadal dobry sposób na reklamę, zwłaszcza lokalnych biznesów. Nie ma sensu reklamować się na cały kraj, skoro nasze usługi świadczymy tylko w określonym miejscu, na przykład w Bydgoszczy. W takiej sytuacji tradycyjna reklama sprawdza się najlepiej.

projektowanie ulotekRozdawane w pobliżu ruchliwych chodników ulotki z pewnością zwrócą uwagę, jeżeli będą po prostu ładne wizualnie. Dlatego tak ważna jest współpraca z dobrą agencją reklamową. Ponadto takie ulotki możemy wykorzystać na przykład podczas targów branżowych – umieścimy je w widocznym miejscu na naszym stanowisku targowym i z pewnością jacyś potencjalni klienci się nimi zainteresują. Najważniejsze, aby taka ulotka posiadała dobrą grafikę oraz jasny, czytelny przekaz. Całość musi być wykonana w wysokiej jakości druku, niedopuszczalne są jakiekolwiek piksele. Oczywiście wiele zależy też od formatu projektowanej ulotki – najpopularniejsze są te A5, czyli kartki 148×210 mm, jak też ulotki A4 składane na dwa (w rezultacie otrzymuje się format A5). Dobra agencja reklamowa z Bydgoszczy zaproponuje nam zaprojektowanie ulotek i wydrukowanie ich w niskim nakładzie drukiem cyfrowym, jak i w wysokim nakładzie – drukiem offsetowym.

Oba dają wydruk najwyższej jakości. Słowem podsumowania, reklama w formie ulotek wcale nie traci na popularności, ponieważ dobrze zaprojektowane ulotki nadal robią wrażenie na potencjalnych klientach. Możemy zatem bez obaw zdecydować się na taką formę reklamy.